Peeping Hund
Peeping Mops
peeping Welpen
Bremen's Animal Healthcare Center Alanya
Black Cat 2

BREMEN'S

Kliniği

 

Alanya merkezindeki hayvan kliniğiniz.

Veteriner Hekim ve Yönetici Osman İncekara tarafından 1996 yılında kurulan, “Bremens Veteriner Sağlık Hizmetleri Kliniği” ( ‘Selçuk Grup Vet.Hiz. Ltd.Şti’nin parçası) hastalarını başarı ile tedavi ederek güzel bir yaşam sürmelerini sağlayan ve bunu kendisine görev edinmiş bir kurumdur. İlerleyen zaman içerisinde hasta sayıları artmaya devam ederken, yeni bir Hayvan Hastanesi binasının gerekli olduğu netleşti. 2012 yılında, uluslararası standartlara uygun son teknoloji ile donatılmış çok daha büyük bir tesis için yeni klinik projesine başlandı. Sadece yeni, geniş bir binaya taşınmakla kalmayıp yeni hastane yönetmeliğine uygun ve her türlü ihtiyacı karşılayacak; muayene odaları, ameliyathaneler, donanımlı laboratuvar ve deneyimli personel sayısını da artırdı.

Tedavi olan hastaların gereksinimleri için gelişmiş cihazlar ve hasta kayıt otomasyonları ile donatıldı. Yoğun bakım ünitesinden ultrasonografiye, dijital röntgen görüntülemeden kan ve idrar tahlillerine çoğu testi daha hızlı şekilde klinikte sonuçlandırmaktadır. MR ve BT görüntüleme hizmetleri için anlaşmalı kurumlarla hastalarının takibini sürdürmektedir. Evcil hayvanınızın sağlığı için gereken ne olursa olsun bünyesinde bulundurmaktadır.

Bremen’in Hayvan Sağlık Merkezi,  evcil hayvanlar için en iyi sağlık hizmetini sağlamak için hayvan sevgisi taşıyan Veteriner Hekimler ve yardımcı personellerden oluşmaktadır. Evcil dostlarınızla mutlu bir hayat yaşamanız için gereken tüm bilgileri size sunulur! Kaliteli Veteriner Tıbbi bakım ile petlerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktır. Koruyucu Hekimlik üzerinde durarak, bilgileri güvenilir elden edinmenize yardımcı olur. İnsan-hayvan arasındaki bağın önemini bilerek, hastaları üzerinde en etkili ve insancıl tedavi yöntemlerini tercih eder.

Bütün canlılar tıbbi yardım hak eder. Sokakta yaşayan da dahil olmak üzere geçmişi ne olursa olsun, Veterinerlik hizmet ihtiyacı olan her canlıya, yardım elini uzatmaya inanmaktadır.